Uvedený systém predstavuje efektívnu možnosť výstavby. Zaručuje kvalitu dielenskej výroby a veľmi rýchlu realizáciu na mieste určenia. Vhodné na bývanie, rekreáciu, menšie prevádzky, kancelárie, showroomy a pod.

Autor projektu: Ing. Gabriel Bartoš
Realizácia: 2020

SYSTÉM PREFABRIKOVANÝCH BLOKOV

Hlavným prvkom sú kompatibilné blokové segmenty. Skladajú sa z vnútornej nosnej konštrukcie a požiarne oddeleného izolačného plášťa. Je možné ich ľubovoľne spájať a vytvárať vlastné dispozície, prípadne zvoliť niektorý z pripravených dizajnov. Rozmery sú navrhnuté tak, aby poskytli komfortný priestor a zabezpečili efektívnu a rýchlu montáž na stavenisku. Systém ponúka množstvo výhod  od energetickej hospodárnosti, nízkych vstupných nákladov, až po príjemné a zdravé prostredie pre vás a vašich blízkych.

ÚSPORA ENERGIE A SEBESTAČNOSŤ

Kladieme dôraz na efektívne využívanie zdrojov a sme ohľaduplní k našej planéte. Témy ako spotreba CO2, obnoviteľné zdroje či permakultúra sú neoddeliteľnou súčasťou konceptu a vo vyváženej podobe sa premietajú do všetkých jeho častí. Môžeme ich rozdeliť na pasívne riešenia vo forme správnej voľby materiálov, ich skladieb, použitia vegetačných plôch, ale aj aktívne zdroje energie, ako napríklad priame solárne zisky, fotovoltaické panely, veterné turbíny či adiabatické chladenie priestoru.

DIZAJN

Originálny a nadčasový dizajn je neoddeliteľnou súčasťou kvalitnej architektúry. Inšpiruje sa pravou podstatou použitých materiálov a vytvára harmonické spojenia v praktických riešeniach. Odkrývame, čo má byť odkryté  nepoužívame nefunkčné a predražené materiály. Budujeme funkčné a zdravé priestory určené na bývanie, relax alebo menšie prevádzky. Priznaná drevená konštrukcia tvorí jedinečnú atmosféru a zároveň poskytuje množstvo praktických výhod pri tvorbe interiérových riešení.

MATERIÁLY

Prírodné materiály sú základ zdravého priestoru a vyjadrenia úcty k životnému prostrediu. Poznáme ich silné, ale aj slabé stránky a vytvárame efektívne spojenia. Vo vyváženej miere používame kvalitné moderné materiály, ktorých zloženie a emisie svedomito analyzujeme. Základným materiálom našich projektov je drevo, ktoré má nesporne veľa pozitív. Vyhýbame sa polystyrénu, polyuretánu, syntetickému formaldehydu a iným škodlivým látkam. Snažíme sa prispieť k udržateľnému rozvoju a ponúknuť voľbu pre novú, uvedomelo zmýšľajúcu generáciu.

Kontakt

FAIRCRAFT, s. r. o.
Trnavská cesta 164/48,
821 02 Bratislava

IČO: 51 280 698
DIČ: 2120662753
IČ DPH: SK2120662753

Registrácia v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 125240/B.

Tel.: +421 905 193 098

Ak máte konkrétnu požiadavku,
napíšte nám.

Súhlas so spracovaním osobných údajov