Mobilný dom | Tiny House | Slovensko

Pocket House – Nomad

Mobilný dom, s ktorým budete mať všetko potrebné na jednom mieste. Toto je sebestačný priestor s využitím nielen na rekreáciu, bývanie či podnikanie. Pocket House je koncept zdravého minidomu, ktorý si odveziete tam, kam potrebujete.

→ jednoduchá a rýchla inštalácia 

→ kvalitné vyhotovenie z prírodných materiálov

→ energetická sebestačnosť – OffGrid ostrovný systém

Hľadáte pekný tiny house, ktorý je prakticky navrhnutý a má aj ekologické riešenia ?
Zistite viac na www.pockethouse.sk

Mobilný dom Pocket House je ako stvorený na oddych na samote, kde môžete ujsť pred ruchom veľkomesta a venovať sa naplno tomu, čo milujete. Je to kompaktný a prakticky premyslený priestor navrhnutý architektkou Ing. arch. Dianou Šajdovou. Rozmery a dispozícia domčeka na kolesách poskytujú dostatok priestoru nielen pre jednotlivca, ale aj pre manželské páry či menšiu rodinu s deťmi, pritom je však stále jednoduchý aj na prepravu a údržbu. Jednu z možností interiérového vyhotovenia pripravilo štúdio navrhnem.to.

Základná veľkosť Pocket Housu poskytuje 26 m² podlahovej plochy:

  • 14,5 m2 obytná plocha s kúpeľňou na prízemí,
  • 4,8 m2 podkrovný priestor,
  • 6,7 m2 výklopná terasa.

Rozmery možno upraviť aj na mieru podľa individuálnych požiadaviek, resp. podľa možností daného pozemku a príjazdu k nemu. Ak potrebujete väčší priestor, pozrite si náš modulový systém RAM.

Mobilný dom Pocket House je skvelou voľbou pre tých, ktorí radi spoznávajú netradičné možnosti bývania. Využitie je naozaj všestranné, či už na bývanie, ako rekreačný objekt, záhadná chatka, kancelária alebo ateliér.

Celková podlahová plocha

26 m²

Interiérová podlahová plocha

19,3 m²

Výklopná terasa

6,7 m²

Prepravné rozmery

2,6 × 8 × 4,5 m

Na osadenie nepotrebuje masívne betónové základy ani zdĺhavé stavebné povolenie. Výklopná terasa slúži nielen ako rozšírený obytný priestor, ale dokáže zabezpečiť objekt aj pred neželanými hosťami.

Pocket House predstavuje ekologický koncept malého mobilného domu – tiny house, ktorý je vytvorený predovšetkým z prírodných materiálov. Môže byť energeticky sebestačný ako Nomad system vďaka fotovoltickým panelom či veternej turbíne. S nimi budete mať elektrinu k dispozícii aj tam, kde nie je možné pripojenie na verejnú sieť. Minidom má navrhnutý systém zachytávania a využitia dažďovej vody, môže mať vlastnú odpadovú nádrž a letný komfort vám zabezpečí pasívna klimatizácia.

Navrhnutý na rôzne využitie:

  • rekreačné účely – chata, víkendový alebo záhradný domček,
  • tvorivé a pracovné aktivity – pracovňa, ateliér, dielňa, štúdio,
  • relax – sauna, wellness…

Pocket House je na predaj! Aktuálne si ho môžete pozrieť v štádiu realizácie interiéru. V prípade záujmu si s vami radi dohodneme obhliadku a podrobne vysvetlíme možnosti dokončenia.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás!